NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Hakkımızda

Grupdent, Prof.Dr. Hülya Koçak Berberoğlu ve Diş Hekimi Gamze Gülmüş tarafından 2006 yılında İstanbul Levent’te ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak faaliyete başlamıştır. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar Tükiye’nin ve dünyanın her yerinden onbeş binden fazla sayıda uluslararası hastaya ağız, diş, çene hastalıkları tedavisi ve cerrahisi ile ağız ve diş estetiği alanında titiz, ideal ve etik değerleri gözeterek dünya standartlarında diş hekimliği hizmeti vermiştir.

İki kişiyle başlayan diş sağlığı ile ilgili bu yolculuk ağız ve diş sağlığı kapsamında kendi alanlarında uzman isimlerle birleşerek, daha büyük ve güçlü bir aileye dönüşmüştür. Şu an kıymetli 5 hekim ve ekibin tamamlayıcısı değerli sağlık çalışanı arkadaşlarla birlikte aşkla ve şevkle, dinamik ve etik bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Grupdent İstanbul 16 yıldır değişen dünya dengelerinde ve yeni gelişen teknolojik koşullarda diş tedavileri konusundaki vizyonuyla zamanın ruhunu bilimsel ve etik değerlerle aynı potada eritmeyi başarmış, her zaman kişiye özel olarak gerçekten hastanın ihityacına yönelik, en doğru, en etik, en hızlı diş tedavileri çözümlerini sunmuş ve bu başarısını hergün giderek artan hasta sayısıyla taçlandırmıştır.

Güvenle Gülümsemenizi Adım Adım Planlıyoruz

Grupdent ekibi olarak kişiye özel ve ihtiyaçlara odaklı olarak hazırladığımız diş tedavilerimizde adım adım ilerliyoruz.

Ön Görüşme

Bize ister dijital platformlardan ister referans ile gelin, ilk adımımız ön görüşme olacaktır. Şehir dışı ya da yurt dışı hastalarımız için online olarak da yapılır.

Muayene

Ön görüşmede tedavi olmak isteyen hastalarımıza randevu oluştururuz. Randevu tarihinde gerekiyorsa röntgen çekeriz, gerekmiyorsa detaylı muayene ile hastanın ihtiyaçlarını belirleriz.

Tedavi Planı

Hastanın ihtiyaçlarına yönelik diş tedavilerini planlar ve randevularını oluştururuz. Burada amacımız hastanın yüz yapısına ve ağız fonksiyonlarına en uygun diş tedavisini belirlemektir. Planı uygulayarak diş tedavisini en kısa zamanda tamamlamaya özen gösteririz.

Koruyucu Hekimlik

Tüm diş tedavileri tamamlandıktan sonra yeni gülüşünüzü sağlıkla korumanız için koruyucu diş hekimliğine özen gösteririz. Düzenli kontrolleriniz için sizinle iletişimde kalırız.

Hakkımızda

Whatsapp'ı Aç
Selam
Nasıl yardımcı olabiliriz?