Can Demirkaya

Ağız ve Çene Cerrahisi

Yurtdışından ülkeme ailemi ziyarete geldiğimde ön dişimde bir kırık oldu. Ciddi bir sıkıntı yaşadım çünkü tanıdığım bir yer de yoktu. Bir arkadaşımın önerisiyle Grupdent’e geldim. Çok hızlı bir sürede ön düşümdeki kırığa hemen müdahale ettiler ve estetik bir çözümle şu anda çok daha güzel bir gülümsemem var!!!

Aslı Işıklı

Pedodonti

Kızımın dişlerindeki çarpıklık bizi çok üzüyordu. Yıllarca sürecek tedaviler, uzun dişçi ziyaretleri bizi hep ürküttü. Grupdent ile sosyal medya aracılığı ile tanıştım. Ortodonti konusunda inanılmaz bir yaklaşımları var. Kalıcı çözümler, çok uzun sürmeyen süreçler ve en önemlisi severek ve ilgiyle yaklaşımları ile çok mutluyuz.

Aytekin Dağcı

Diş Taşı Temizliği

Diş hekimi ve diş koltuğu korkum herkes tarafından bilinir. Grupdent’te yapılan tedavilerim sayesinde ne korkum kaldı ne de zaman kaybı yaşama hissim. Psikolojik yaklaşımları, benimle kurdukları iletişim ve gerçekten ihtiyacım olan tedaviyi kısa sürede yapmaları çok farklı bir deneyimdi. Ayrıca dişime takılan minik kristal ise en keyifli an’ımdı. Tüm ekibe çok teşekkür ederim

Sıtkı Kaan Sakallı

Implant

Daha önceki diş tedavilerim o kadar uzun sürmüştü ki işlerimden dolayı zaman ayırmakta güçlük çektim hep. Bir süre sonra da tedaviler yarım kaldı. Grupdent’de ise diş tedavi planlamam o kadar doğru şekilde yapıldı ki, zaman da kaybetmesim. Gereksiz işlem de olmadığı için rahatlıkla tedavim tamamlandı. Teşekkürler güzel ekip!

Meltem Sucu

Ortodonti

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Grupdent ile tanıştım. Diş hekimlerinden hemşirelere kadar maskelerin ardından bile görünen gülümsemeleri, bize yaklaşımları çok sıcaktı. Gülüş estetiği için gittiğim klinikte bana en açık şekilde ihtiyacım olan tedavileri anlattılar. Fazlasını istesem de bana en uygun olanlarda birlikte karar verdik.

Yorumlar